Plasele Bubinga Selected 01

34,99Lei

Disponibilitate:
1
Cod produs:
FT223001
Marca:
Generic

Nu a fost încă evaluat
Scrie un comentariu

Se vinde exact perechea de plasele din imagine!

Dimensiuni: 125 x 40 x 12 mm, set de 2 buca?i (pentru 1 mâner de cu?it)
 
Lemn dens si dur, foarte stabil dimensional.
 
Common Name(s): Bubinga, Kevazingo
 
Scientific Name: Guibourtia spp. (G. demeusei, G. pellegriniana, G. tessmannii)
 
Distribution: Equatorial Africa
 
Tree Size: 40-45 m tall, 1-2 m trunk diameter
 
Average Dried Weight: 890 kg/m3

Scrie un comentariu

Notă: codul HTML nu este interpretat!

Rău            Bun


Continuă

Livrare

Livrăm rapid în toată ţara prin GLS Curier la tariful unic de 19 lei (indiferent de greutate) | Sau puteți ridica personal produsele din magazinul nostru (Timișoara, str. Divizia 9 Cavalerie nr. 49). NU mai expediem cu Fan Courier datorita problemelor repetate si nerezolvate sistematic!

Contactați-ne

0745 858 618 (L-V, 10:00 - 18:00)
Orar showroom Timișoara: L-V, 10:00 - 18:00
office@finetools.ro